Teemantlihvimine + fonoforees (cosnobell) seerumitega

 

Mikrodermabrasioon - mikrolihvimine protseduur, mis kujutab endast nahapinna tasandamist naha pindmiste kihide koorimise teel. Selleks suunatakse spetsiaalse aparaadi abil nahale õhuke inertsete korundikristallide kiht. Lisaks suurendab protseduur kollageeni ja elastiini hulka nahas ning kiirendab uute, tervete naharakkude kasvu.

 

Fonoforees - laialt kasutatav aparaadimeetod – ultraheli fonoforees – on protseduur, mille käigus kosmeetilised vahendid tungivad tänu ultrahelile sügavale nahakihtidesse. Aktiivsed koostisosad kogunevad ja tungivad organismi järk-järgult ning ravim toimib mitu päeva pärast protseduuri.

 

Erihind: 45 eur /norm.hind - 75 eur

Kampaania kestab kuni: 31.07.2019

Geellakk +  külm parafiinihooldus kätele

 

Külm ja tuuline ilm muudab meie käed karedaks, kuivaks ning punetavaks. Samuti muutuvad külmaga ka meie küüned kergesti kihistuvaks.

Väga hästi aitab selle vastu parafiinihooldus.

Erihind: 25 eur /norm.hind - 40 eur

Kampaania kestab kuni: 31.07.2019

Põletikuvastane ja rasvupõletava toimega termomähis

 

Spetsiaalne fatburn termomähis skulptureerib keha, aitab vabaneda tselluliidist ning vähendada turseid. Naha struktuur, elastsus ja toonus paraneb. Termomähise aktiivained mõjutavad rasvkoe tihedamat kihti mõjutades lipolüütilisi protsesse rasvkoe pearakkudes, kuhu tselluliit tekib.

Peale protseduuri võib mõõtude vähenemine olla kuni 4 cm!

Erihind: 30 eur /norm.hind - 50 eur

Kampaania kestab kuni: 31.07.2019

© 2015 TIARA Beauty Studio. Katkey Oü All rights reserved.

  • s-facebook